Masáže

  • Baňková masáž 

Podtlaková masáž skleněnými baňkami, které reflexní cestou ovlivní pohybové ústrojí a funkci vnitřních orgánů. Při baňkování se organismus prohřeje a uvolní. Urychlí se krevní oběh a tělo bude rychleji vylučovat škodliviny. Na velké klouby se aplikují plastové baňky.

  • Čokoládová masáž

Tato zkrášlovací procedura se zakládá na využití výjimečných vlastností čokolády, které byly známy již před dvěma tisíci lety. Lidé ji používali jako zdroj dobré nálady a prostředek k omlazení pokožky. Dnes víme, že čokoláda patří do skupiny antioxidantů a kakao v ní obsažené zabraňuje vstupu volných radikálů do organismu. Podle některých vědeckých studií má dokonce schopnost snižovat riziko vzniku rakoviny kůže, v každém případě však výrazně působí proti stárnutí.

Čokoládová masáž a  zábal je uvolňujícím zážitkem pro všechny milovníky čokolády. Přináší relaxaci, uvolnění svalů a svěží zhled pokožky.  Neopomenutelný přínos masáže je také detoxikace  těla díky vitamínům, aminokyselinám a minerálům vstřebávajících se z čokolády přes pokožku.

Průběh : peeling  zad  himalájskou solí s hydrofilním olejem -> čokoládová masáž zad -> čokoládový zábal zad ->během zábalu -> masáž chodidel

  • Indická masáž hlavy

Indická masáž „Champi“ je velice zklidňující a relaxační metoda působící proti stresu a napětí. Uvolňují se ramena, šíje, paže, krk, uši, hlava a obličej. Při této masáži zůstává masírovaný oblečený.

  • Klasická masáž 

Masáž podporuje udržení tělesné kondice, účinně bojuje proti fyzické a psychické únavě. Aktivně se podílí na regeneraci pohybového aparátu po úrazech, onemocněních a velké fyzické námaze. Má výrazný vliv na psychiku člověka, kterou zbavuje nahromaděného napětí v důsledku stresu. Zvyšuje prokrvení kůže a odstranění odumřelých částí. Významně podporuje lymfatický a cévní systém v odplavování toxinů.

  • Masáž lávovými kameny Hot Stones

Jedná se o skutečnou masáž lávovými kameny (ne jen položení na tělo!!!)  v kombinaci přikládaním na  tělo klienta. Masáž lávovými kameny je výbornou relaxační a terapeutickou procedurou. Teplo z kamenů uvolňuje nahromaděné napětí ve svalech a dodává energii celému tělu. K masáži se používají nejkvalitnější lávové kameny z gabbra a aromaolej. Tato masáž je vhodná pro všechny věkové kategorie. Kontraindikací je těhotenství, akutní zánětlivé a horečnaté stavy, varixy.

  • Medová detoxikační masáž

Medová masáž napomáhá zvládání stresu,  působí proti různým civilizačním nemocem a je výborným pomocníkem při jarních a podzimních očistných kůrách.

Při masáži medem, dochází k odstraňování toxinů z těla. Odstraňuje usazeniny, všechny jedy z životního prostředí, potravin a léků, které si tělo nahromadilo ve svých tkáních. Speciálním pohybem ruky, jsou tyto jedy doslova vysávány z těla.

Medová masáž se zahajuje peelingem himalájskou solí, následně se na záda a chodidla aplikuje med a provádí se speciální hmaty podporující detoxikaci těla

  • Tradiční thajská masáž

Thajská masáž se  věnuje celému tělu. Její snahou je přinést fyzické a  psychické uvolnění, regeneraci těla i ducha. Vychází z prastaré léčebné nauky o drahách a toku energie v těle, jejíž správná funkce přináší tělu rovnováhu. Protlačováním a protahováním vybraných energetických drah a center, tlakových akupresurních bodů, se docílí odstranění blokád, uvolnění kloubů, šlach, vazů a svalů. Nejedná se o hnětení svalů, ale o přímé působení tlakem a sílou maséra, který využívá vlastních palců, dlaní, loktů, kolen, pat a chodidel.

Thajská masáž ulevuje od bolesti zad a svalstva, příznivě ovlivňuje chronické bolesti pohybového aparátu a slouží také jako terapie k potlačení účinků dlouhodobého stresu na náš organismus. Může být využívána jako rehabilitace nebo jako účinný prostředek ke snížení bolestí z fyzické zátěže. Tato masáž se provádí na futonu v oblečení.

Na tuto masáž si přineste věci na převlečení, nejlépe tepláky, legíny a triko.

Nejste-li si jistí vhodnosti jakékoliv masáže vzhledem k vašemu zdravotnímu stavu, konzultujte tuto skutečnost s vaším ošetřujícím lékařem.